A játék menete:
A három alapzatkártyának két oldala van, így a kezdő játékosok és a nagyobb kézügyességű építészek számára is kihívást jelent.
Rajtad van a sor?
1. Válassz egy kártyát - ez meghatározza, milyen falakat kell leraknod.
2. Amint megvannak a falak, a kártyát emeletként a tetejükre kell helyezned.
3. Dobj a kockával, és nézd meg, fentebb léphetsz-e a hősöddel!
4. Áll már valaki az emeleten? Akkor kezdődhet a csete-paté! A nagyobbat dobó hős marad a szint ura, a kisebbet gurítónak lentebb kell lépnie!
A játék tartalma:
- 3 db kétoldalas játéktábla
- 30 padló lapka
- 24 alacsony fal lapka
- 24 magas fal lapka
- 1 szuperhős medál
- 3 dobókocka
- 8 figura
- játékszabály
Díjak és jelölések:
- 2018 Kinderspiel des Jahres jelölés
- 2017 Golden Geek Best Family Board Game jelölés
Rhino Hero - Állati csetepaté
Ennek a játéknak két kiadása van, a korábbi Rhino Hero néven fut, és egy hasonló játék, mint az évekkel később kiadott nagytestvére, a Rhino Hero - Super Battle (Állati csetepaté). Ez egy ügyességi és taktikai játék, aminek a lényege, hogy a saját figuránkat juttassuk legfelülre egy, a játékosok által közösen felépített toronyházban. Ha mi vagyunk soron, épp felrakjuk az új szintet, és ezzel véletlenül összedöntjük a tornyot, akkor az nyert, aki legfelül áll – ha pedig ezek mi vagyunk, akkor mindenki más nyert.

A játék abban különbözik a kistestvérétől, hogy ott csak egy figurára koncentrált a játék, itt viszont minden játékos kaphat egy saját szuperhősállatot, amit próbál egy kocka segítségével a legtetejére juttatni. A másik különbség, hogy ebben a játékban rengeteg az építőelem, és hatalmas tornyot építünk, ahol
AZ UTOLSÓ KÖRÖK MÁR NAGYON-NAGYON FESZÜLT HANGULATBAN TELNEK – ANNAK ELLENÉRE, HOGY EGY SZÍNES, ÁLLATOS ÜGYESSÉGI JÁTÉKRÓL VAN SZÓ.
A játék egyébként tényleg hatalmas, ez azon is látszik, hogy mekkora tornyok épülhetnek. Viszont a legnagyobb gondja egy egészen apró dolog: a kocka. Egy olyan játékban, amin sok múlik az ügyességen, illetve a taktikázáson, hogy hova és milyen szinteket érdemes felhúznunk, aránytalan rizikó, hogy egy kocka dönti el, mennyit mehetünk le vagy fel az emeleteken. De házi szabályokkal ezen könnyű segíteni: például kihagyni az alsóbb szinteken az egymás elleni harcot, vagy plusz egyet hozzáadni a legalsó játékosok dobásaihoz, és máris kiegyenlítettebb a játék.
Elvileg négyen lehet játszani, de valójában bármilyen kisebb figurával nekiállhatunk a társasnak, szóval akár nyolcan is belevághatunk a játékba, és úgy talán több idő is telik el két kisebb szívroham között. (Lengyel-Szabó Péter)